Sertifikalarımız

SERTİFİKALARIMIZ

Biz, Doyap Yapı Sanayi Enerji ve Mühendislik A.Ş. olarak tüm faaliyetlerimizde Entegre Yönetim Sistemi politikamızı esas alırız. Amacımız, operasyonel liderlik hedeflenerek başarı sürekliliğini ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Müşterilerimize vermiş olduğumuz inşaat, taahhüt ve proje hizmetleri ile ilgili tüm faaliyetlerimizi, yasal mevzuat ve şartlara, Entegre Yönetim Sistemi standartlarına (ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ) uygun olarak sertifikalarımız ile gerçekleştireceğimizi ve sürekli geliştireceğimizi taahhüt ederiz.

Bu bağlamda müşteri memnuniyetini yükseltmek, devamlılığını sağlamak için hedeflerimizi belirler, her defasında daha güvenli bir şantiye ortamı sağlar, işçi sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak çevresel amaç ve boyutlarımızı tanımlar, profesyonel yaklaşımlarla analiz eder, sürekli iyileştiririz. Eğitim çalışmalarımızla personelimizin hizmet kalitesini arttırırız. Bu süreçte kaliteye olan inancımız, mükemmel iletişimimiz ve ekip ruhu ile yeniliklere açık olan çalışanlarımız vazgeçilmez unsurlarımızdır.