Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Çalışma yaşamına 1983 yılında proje hizmetleri ile başlayan Doyap, her geçen yıl artan tecrübesi ile uzmanlık portföyüne yeni sektörler eklemiştir. İnşaat, enerji, ve dijital sistemler dallarında faliyet gösteren şirketimiz, bu doğrultuda pek çok projeye imzasını atmıştır. Doyap, geniş ve deneyimli kadrosu ile her türlü endüstriyel yapı, iş merkezi, rezidans, fabrika, otel, tatil köyü, sağlık kompleksi, hastane, toplu yerleşim merkezi ile organize, serbest ticaret ve sanayi bölgesi ve benzeri kuruluşun, alt ve üst yapı tesisleri, enerji üretimi ve dağıtımı, elektrik, elektromekanik, iletişim, bilişim, telekomünikasyon, otomasyon, sinyalizasyon, scada ve güvenlik sistemlerinin planlaması ve yapımını başarıyla üstlenmiştir.

Doyap, günümüzde Doğu Avrupa’nın alanında en büyük merkezi olan DEÜ İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi (iBG-izmir), Turgutlu’da Cumhuriyet tarihinin en büyük devlet yatırımı olan 300 yataklı Turgutlu Devlet Hastanesi, Türkiye’nin en büyük veri merkezlerinden biri olan İzmir IBM Data Center, ve daha güvenli bir şehir için kritik öneme sahip MOBESE sistemlerinin çeşitli şehirlere kurulumu gibi teknik projeleri anahtar teslim olarak tamamlamış ve sektörde öne çıkan şirketlerden biri haline gelmiştir.

Doyap A.Ş. enerji sektöründeki faliyetlerini, Global Yatırım Holding ile iştiraki olan İstanbul merkezli Tres Enerji üzerinden yürütmektedir. Türkiyenin lider kojenerasyon/trijenerasyon tesisleri işletmecisi konumunda olan Tres Enerji, 2015 yılı sonunda 60 mw olan kurulu gücünü, 2016 yılı sonunda 100 mw’a çıkarmayı hedeflemektedir.