Kojenerasyon Çözümleri

Kojenerasyon Çözümleri

TRES Enerji Hizmetleri A.S.

Şirketimiz birleşik ısı ve güç sistemleri aktivitelerini İstanbul merkezli iştiraki Tres Enerji A.Ş. üzerinden yürütmektedir. Doyap A.Ş. ve Global Yatırım Holding ortaklığı ile kurulan Tres Enerji A.Ş. Türkiye’nin lider kojenerasyon/trijenerasyon tesis işletmecisi konumundadır.

İş Modeli

Tres Enerji, işletmelerin lisanssız elektrik üretimi kapsamında kendi enerjilerini elde etmelerine olanak sağlamaktadır. İş modelimizde tüm sistem yatırımı ve işletmesi Tres Enerji tarafından üstlenilir. Bununla beraber işletmeler hem güvenli ve kesintisiz bir üretime kavuşurlar, hem de enerji faturalarında önemli kazançlar sağlarlar.

Tres Enerji, dünyanın çeşitli ülkelerinde başarıyla uygulanmakta olan birleşik ısı ve güç santrallerine dayalı enerji üretim ve yönetimi odaklı çözüm ve hizmetler sunmakta, işletmelerin elektrik, ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını tümüyle karşılamaktadır.

Tüm sistem yatırımlarının yanı sıra, uygulama ve işletme bütçelerini de bütünüyle finanse eden Tres Enerji, kojenerasyon ve trijenerasyon sistemlerini anahtar teslimi olarak tasarlar, uygular; işletme ve bakım hizmetlerini ise uzun vadeli olarak gerçekleştirir.

Tres Enerji ve enerji tesisi kiralamasıyla ilgili ayrıntılı bilgi için;

www.tresenerji.com.tr