Letter from the CEO

BAŞKAN'IN MEKTUBU

Çalışma yaşamına 1983 yılında proje hizmetleri ile başladık.

Elektrik, Elektronik, Mimarlık, İnşaat ve Makine Mühendisliği’ni ilgilendiren alanlarda proje, danışmanlık ve uygulama hizmetleri veren grubumuz, bugüne kadar birçok önemli projeyi gerçekleştirdi.

Geniş ve deneyimli kadromuzla her türlü endüstriyel yapı, iş merkezi, rezidans, fabrika, otel, tatil köyü, sağlık kompleksi, hastane, toplu yerleşim merkezi ile organize, serbest ticaret ve sanayi bölgesi ve benzeri kuruluşun alt ve üst yapı tesisleri, enerji üretimi ve dağıtımı, elektrik, elektromekanik, iletişim, bilişim, telekomünikasyon, otomasyon, sinyalizasyon, scada ve güvenlik sistemlerinin planlaması ve yapımını üstlendik.

Bitirilen ve devam eden birçok işimizde, yenilikçi, öncü ve farklı bir çizgide yürüdük. Merkezi İzmir’de bulunan grubumuz, İstanbul, Ankara ve Antalya’da bulunan irtibat ofisleriyle, bu bölgelerde de hizmet vermektedir.

Geçmişten aldığımız deneyimi, geleceğin teknolojisi için kullanmaya kararlı olan grubumuz, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kaynaklarının yapılandırılması ve yaygınlaşması bilincini, projeleriyle tüm kesimlere taşıma gayretindedir.

Güneş, rüzgar, jeotermal gibi yenilenebilir enerji kaynakları ile doğalgaz ve biogaz yakıtlı kojenerasyon sistemlerinden enerji üretimi yapılması ve enerji verimliliğinin yaygınlaştırılması konusunda, ulusal ve uluslararası düzeyde çalışmalarımız, anlaşmalarımız ve planlamalarımız bulunmaktadır.

Yazılım, bilişim, dijital kontrol sistemleri ve denizyolu taşımacılığı da, grubumuzun faaliyet gösterdiği diğer alanlardır. Bu alanlarda, grubumuz, merkezi Rusya’da bulunan OAO BAUMANN ve ALEXEEV’S CENTRAL HYDROFOIL DESIGN BUREAU firmalarının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Başarımız, destek ve güveninizin eseridir.

Saygılarımızla

SELAHATTİN DOYRAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Elk. Müh.